להרגיש מוגנת

המילה "מוגנות" היא שם נרדף לכך לשמירה על המרחב הפרטי כדי למנוע מצבים של סכנה. אבל מוגנות היא גם תחושה. תחושה שמגיעה לכל איש ואישה ובעיקר לאישה.

מאז ומתמיד שואפת הנערה והאישה להיראות יפה, מכובדת, נערצת. אבל בדרך לשם היא נוטה להתבלבל. הבלבול נובע מכמה סיבות שלא נפרטן במאמר זה, אבל נציג סיבה אחת עיקרית – יש מי שמכתיב תמיד לאישה כיצד היא תגיע למשאת נפשה. קוראים לזה "אופנה", "מודה", "קלילה", "ספורטיבית", ועוד שמות מהסוג הזה שדואגות להסיט את האישה מהעיקר – להרגיש מוגנת!

נכון שאישה רוצה להיראות במיטבה, אבל הרבה יותר מכך היא מעוניינת לחוש מוגנת. היא רוצה לדעת שבכל תנועה שלה ובכל מצב בו היא נמצאת, אנשים רואים בה דמות שיש לכבד. הבלבול שיצרו האופנות השונות מרחיקות אותה מתחושה זו וכאן יש מאבק בין תחושת המוגנות הכל כך נצרכת לבין הצורך להיראות הכי טוב שאפשר.

חשוב לציין שלמעשה אין כל סתירה בין שני המושגים. אישה תיראה במיטבה וגם מכובדת אם רק תדע לבחור את הביגוד הנכון ולא תלך שולל אחר אופנות שונות ואחר דעות כוזבות.

בזכות "מכובדת – פתרונות צניעות" אפשר ללבוש כמעט כל בגד, בתוספת צוארון או תחתית או שרוול, ובכך להשיג את שתי המטרות – גם להתלבש יפה וגם להרגיש מוגנת.

ממליצה להקשיב לשיעורי הרבנית רות שמש בקול הלשון בטלפון מספר: 6761*

 
Total Page Visits: 302 - Today Page Visits: 1

2 תגובות

  1. רציתי לדעת בבקשה אם יש לכם גם גרביונים 100 בנייר, ויתורים יפים ?
    אשמח לתשובה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2020 מכובדת – פתרונות צניעות
עיצוב ובניה: אביגיל - פתרונות דיגיטליים