למה לוותר?! אפשר לשפר!

את מכירה את זה שאת הולכת לחנות בגדים, מחפשת ומודדת, ומגלה, שרב הבגדים נפסלו, לא מפני שלא היו לטעמך, אלא בגלל פגם צניעותי זה או אחר? אין אחת שלא מכירה את זה. את הצביטה בלב שרוצה, מאד רוצה, את השמלה הזאת, או את החולצה הזאת, או את החצאית. את היצר הרע שיושב על הלב ודוחף ומושך, ומפתה, וקורע. כי אישה, זהו טבעה, רוצה להיות יפה! יופי זהו טבע בראשיתי שנולד עם האישה. טבע טוב, שעושה טוב, שנועד לטוב, שהולך יד ביד עם הצניעות. ועם זאת, למרות שהצניעות והיופי שלובות הן, המון פעמים את מוצאת את עצמך מול בגד יפה, עדין ומקסים, קצת שקוף, או עם פתח צוואר גדול מדי, או משהו אחר. וההתלבטות הקשה כה קורעת. רוצה לבחור בה', באלוקי, אך טבעי חקוק הוא, חקוק על סלע ליבי, להיות יפה. איך אפשר לוותר!?

למה לוותר?! אפשר לשפר!

זה מאד קשה, ולזה נועד אתר "מכובדת- פתרונות צניעות". למה הבגד הזה זקוק על מנת להיות צנוע? לסגירת פתח הצוואר? או אולי לתחתית מתאימה? אפשר לרכוש צווארון בצבע נטרלי, או במספר צבעים ודוגמאות, ופשוט ללבוש מתחת לבגד. יש לנו מבחר של צווארונים, על מנת שתוכלי להתאים לפי טעמך וסגנונך האישי. יש גם תחתיות, כיסויים, ועוד אביזרים ותוספות שנועדו לעזור לבגד היפה, להיות גם צנוע מבלי לגרוע מיופיו.

אז מאחלת בכל לב, שמעתה תוכלי לרכוש בגדים ביתר קלות ובמקסימום התאמה לטעמך, ביחד עם פתרונות הצניעות של "מכובדת- פתרונות צניעות"

אז קדימה! אל תוותרי – תשפרי!

Total Page Visits: 425 - Today Page Visits: 1

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

© 2020 מכובדת – פתרונות צניעות
עיצוב ובניה: אביגיל - פתרונות דיגיטליים